KulturaStyl życiaZdrowie

Oko Saurona. Jak wzmacniać nasze cele i intencje

magiczny rituał

Podświadomość to „dziwny stwór” i rządzi się swoimi prawami

Sposobów na wzmocnienie intencji i realizacji naszych celów jest mnóstwo. Jej główną zasadą jest to. że gdzie kierujesz swoją uwagę, tam wzmacniasz ją i jej obiekt.

Jest to takie Oko Saurona, które swoją uwagę może utrzymać tylko w jednym miejscu. Uwaga ma taką specyficzną właściwość: jest tylko w jednym miejscu naraz. Może być rozproszona, ale wtedy niczego nie zrobisz dobrze.

Jest to ciąg dalszy tego artykułu: Czy masz już biznesplan na życie?

I aby wzmocnić naszą intencję możemy stosować wiele trików.

1. Pisanie afirmacji

W widocznych miejscach mieszkania wieszamy zapisane cele w formie tzw. afirmacji, czyli tak, jakby one już były rzeczywistością i już się spełniły.

Np. jeśli chcę być piękny i mądry, to piszę: „Jestem piękny i mądry”.

pagan-grimoire - Kopia

2. Wizualizacja

Tak jak i w przypadku afirmacji, wizualizujemy sobie w umyśle stan, w którym już osiągnęliśmy nasz cel. Widzimy siebie i czujemy nasze pozytywne emocje, które odczuwamy, kiedy nasz cel się już spełnił. Staramy się to poczuć wszystkimi możliwymi zmysłami: słyszeć, wąchać, widzieć, czuć.

3. Modlitwa, medytacja, prośba do wszechświata

W zależności od tego, w co wierzymy, możemy się modlić do Boga, wszechświata, jakiegoś bóstwa, aby nam pomogli urzeczywistnić nasz cel.

Nawet jeśli po drugiej stronie nie ma nikogo, to sama koncentracja i intensywność skupienia na danej kwestii zrobi swoje. Podświadomość to „kupi”.

A ewentualność, że jednak po drugiej stronie jest ktoś lub coś – jest warta wzięcia pod uwagę. W końcu nic nie tracimy, a możemy coś zyskać.

Możemy też robić jakiegoś rodzaju medytację, ukierunkowaną na nasz cel. Ten rodzaj praktyki wprawdzie nie doprowadzi nas do oświecenia, ale skutecznie przybliża nas do celu.

Ofiarowanie świec - Kopia

4. Składanie ofiar

Nie chodzi tu o zabijanie kota i składanie go mocom ciemnym, ale np. palenie świecy i kadzideł w naszej intencji. Komu? Tak jak w punkcie 3. – zależy to od naszych poglądów i wiary. Sama czynność skupia naszą uwagę na celu.

5. Rytuał

Jaki znowu rytuał? Ano jak pisałem, podświadomość lubi takie dziwa. Rytuał możemy sami sobie wymyślić. Czym bardziej będzie on odświętny i inny od codzienności, to może mocniej działać.

Rytuałem może być ślub w naturze, ale może być też wypicie ze zmarłym krewnym wódki na cmentarzu. Z doświadczenia wiem, że im silniejsze będą impulsy i odczucia podczas obrzędu, tym może on silniej działać.

Byle z głową. Żyjesz z ludźmi i wśród ludzi. Jak powyrywasz nagrobki na cmentarzu, to nikt nie będzie słuchał opowieści, że tak naprawdę to ty szukasz żony. Lol

the_ritual_by_tristocean-d8eiulq - Kopia

 

6. Śpiewanie, mantrowanie i powtarzanie w kółko

Ta dziwna metoda ma niesamowitą moc a jest bardzo prosta. Wystarczy jakąś frazę powtarzać w kółko z intencją naszego celu. Jeśli ta fraza będzie fragmentem modlitwy, mantrą, czy czymś podobnym do będzie działać podwójnie.

A śpiew jeszcze dodatkowo ją wzmocni, angażując w to całe ciało. Po takiej sesji może się okazać, że poza tym, że nasz cel się przybliża, jesteśmy naenergetyzowani, szczęśliwsi i wszystkie codzienne czynności okazują się łatwiejsze. To efekt uboczny wszystkich medytacji.

rytuał seksu - Kopia

7. Kochać się z intencją

Może to się wydać dziwne, ale kiedy się kochamy, w sensie seksualnym, intensywność doznań jest tak wielka, że bardzo skutecznie może wzmacniać nasze wszelkie dążenia.

 

ritual-offerings-inside-cover - Kopia

Jeden komentarz do “Oko Saurona. Jak wzmacniać nasze cele i intencje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *