Styl życia

Najlepszy prezent na świecie na święta

zzzzzz

Najlepszy prezent na świecie na święta

Co może dostać pod choinkę człowiek, który jest wybredny, a jak czegoś potrzebuje, to sam sobie kupi? Generalnie, to przechlapane jest mieć do obdarowania takiego człowieka.

Tym wybrednym jestem ja. A jednak zostałem zadowolony.

Oto, co dostałem wczoraj na gwiazdkę od swojej lubej.

Blok roku 2016 KB Cobtra

Nagroda główna za najlepszy blog roku 2016!

Jak się okazuje, wcale nie trzeba mieć wiele pieniędzy, ani zachodu, by zrobić wystrzałowy prezent. Wystarczy trochę pomyśleć, czego dana osoba najbardziej pragnie oraz zrobić z tego prezent, czyli przedmiot, który będzie synonimem tej potrzeby, lub będzie pomagał w jej realizacji.

Jeśli ja chcę mieć bardzo dobry i znany blog, to zgodnie z tym, o czym pisałem w dwóch poprzednich artykułach: (Biznesplan na życie, Oko Saurona. Jak wzmacniać nasze cele i intencje), trzeba już teraz czuć, że się go ma w tym momencie. Patrzenie codziennie na nagrodę, którą dostanę za rok, będzie mnie bardzo stymulować i utwierdzać, że tak naprawdę to jej odbiór w roku 2017 jest jak najbardziej oczekiwany i realny.

Powodzenia w znajdowaniu dobrych prezentów, bo możliwości jest nieskończona ilość. Sam pamiętam, że będąc nastolatkiem i posiadając niewielkie zasoby gotówkowe, ciągle kombinowałem.

Złota rybka

Przypominam sobie raz, gdy idąc na imprezę osiemnastych urodzin kolegi, znalazłem bardzo duży puchar, zrobiłem na nim ornamenty i napisy i do tego zakupiłem złotą rybkę.

Niestety, rybka nie przetrwała nocy, postawiona w misce na kaloryferze. Wiem, to niechlubny czyn, ale czasem shit happens. Miałem kilka innych dziwnych prezentów w owym czasie i pamiętam, że moi znajomi też często kombinowali.

Kumpel punkowiec zbierał w tamtym czasie znaki drogowe. Dostarczenie mu tabliczki „obiekt zabytkowy” było rarytasem. Wystarczyło wspiąć się na takowy obiekt i wyrwać oznaczenie. Czyn równie niechlubny, jednak w owym czasie wydawał się jak najbardziej na miejscu. W końcu mienie narodowe jest naszym wspólnym dobrem, a kolega go akurat bardzo potrzebował.

Czasy były ciekawe, królowały bazary i skajowe kurtki, a największy ruch obserwowało się przy wymianie nielegalnie przegrywanych kaset. I nigdy nie było wiadomo, co nas czeka. Czy film na kasecie będzie odpowiadał swojemu tytułowi i czy jakość będzie pozwalała na dojrzenie czegokolwiek.

obiekt-zabytkowy - Kopia

Ludzie byli jacyś inni. Bez telefonów, komputerów i tego całego ustrojstwa. Dzieci bawiły się na podwórkach, a błoto było ich najlepszym przyjacielem. Ja jako dziecko, gdy wracałem z podwórka, to było regułą, że płukany pod prysznicem, puszczałem z siebie czarne soki.

Wprawdzie wigilia już za nami, ale życzę wszystkim wspaniałych pomysłów na prezenty dla najbliższych. Abyśmy dawali nie to, co sami chcemy dostać (bo to najczęstszy przypadek), ale faktycznie to, co oni by chcieli dostać.

blog roku duze - Kopia - Kopia - Kopia

2 komentarze do “Najlepszy prezent na świecie na święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *