ezoterykahoroskop

HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK 2016. ROK OGNISTEJ MAŁPY. CZ.2

Chiński horoskop na rok 2016

Dalszy ciąg potencjału roku Ognistej Małpy 2016

Pierwsza część horoskopu chińskiego na rok 2016 Ognistej Małpy tutaj

 

Rok impulsywności, otwierania serca i emocji

Będzie także łatwiej lekceważyć osobiste wartości, dlatego zaleca się by najpierw myśleć przed poddaniem się impulsom, ponieważ jest to rok impulsywności. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie będą czuć się bardziej emocjonalnie i i łatwiej będzie im wyrażać swoje emocje i działać emocjonalnie, ale będzie to przemijające.

Ludzie otworzą swoje serca i staną się bardziej intuicyjni. Będzie więcej entuzjazmu i więcej impulsywności. Ludzie będą wrażliwsi na los innych i otworzą swoje serca i portfele dla nich, ale w mniejszym stopniu niż w roku drewnianym.

Dobry rok dla miłości i romansu

Jest to dobry rok dla miłości i romansu, ale zabawowy rodzaj odwzajemniania uczuć będzie najbardziej widoczny w przekomarzaniu się i ciętych dialogach. Ludzie będą się łatwo zakochiwać, w bardziej uroczy i flirtujący sposób. Będzie jednak więcej zdrad, układów pozamałżeńskich, wybryków i relacji krótkoterminowych.

Ludzie będą zaskakujący, na wiele sposobów!

Będzie można zauważyć prowokacyjne zachowanie ludzi, u których nie spodziewalibyśmy się takiego zachowania.

Duchowość i żarliwość religijna wzrośnie wraz z ogniem. Wzrost zainteresowanie magią i cudami. Ludzie będą czuć się bardziej otwarcie i bardziej tolerancyjnie wobec różnic. Będzie wzrost przyjacielskości i więcej chęci, aby się spotkać i po prostu porozmawiać.

Rok ognistej małpy, horoskop na 2016

Więcej pożarów i wybuchów

Będzie większe ryzyko pożarów i wybuchów. Budynki biurowe (szczególnie drapacze chmur) i elektrownie nie są zbyt bezpieczne w tym roku i muszą być lepiej chronione. Będzie więcej pożarów w domach i wybuchów, więc upewnij się, że masz pod ręką gaśnicę i umieść nowe baterie w czujnikach dymu.

Silny strumień energii ognia będzie zasilał element ziemi, więc będzie wzrost produkcji roślinnej i przemysł spożywczy powinien przeżyć boom, szczególnie ze sprzedaży nowych produktów i egzotycznych potraw.

Jest to również dobry rok dla rynku nieruchomości, na którym można się spodziewać szybkich sprzedaży mieszkań. Będzie wzrost na rynku wynajmu jako elementu ognia. Większe wzięcie będą mieć mieszkania tymczasowe i poruszanie się pomiędzy nimi. Eksperci relokacji i agencji nieruchomości powinni mieć dobry rok.

pobrane

Choroby i schorzenia możliwe w roku ognistej małpy

W zdrowiu pojawią się problemy organów z elementu metalu; szczególnie płuc i układu oddechowego, jelita grubego i skóry. Aby uniknąć problemów trawiennych trzeba będzie obserwować swoją dietę.

Odwodnienie, zaparcia i nadwrażliwość jelita będą szczególnie przysparzać wielu kłopotów, ponieważ element ognia działa osuszająco. Choroby układu oddechowego będą dokuczać, więc zapowiada się szczególnie mocny sezon grypowy i przeziębieniowy.

Te dolegliwości mogą się przekształcać się w stany zapalne, takie jak zapalenie ucha, zapalenie oskrzeli, zakażenia zatok i zapalenie płuc. Może być ponowny nawrót gruźlicy, będzie więcej infekcji gardła, zwiększenie dolegliwości kaszlu i powiększenia krtani.

Alergie i astma nasilą się. Będzie o wiele więcej ludzi cierpiących z powodu wysypki i zapalnych problemów skórnych, takich jak egzema, pokrzywka, półpasiec, opryszczka i infekcji skóry ze zwykłych skaleczeń. Należy być ostrożnym, aby nie skaleczyć się, bo będzie o to bardzo łatwo w tym roku. Można również oczekiwać więcej oparzeń i więcej wypadków.

Kiedy energia ognia jest tak silna, są większe szanse na wzrost ilości angin i chorób serca. Może być wzrost liczby ataków serca. Będzie prawdopodobnie więcej osób z rozpoznaniem chorób związanych z krwią i krążeniem, takich jak nadmierne krwawienia lub związane z dużą liczba krwinek czerwonych.

Zakażenia mogą również przejawiać się w schorzeniach obejmujących krew, takie jak posocznica, zapalenie żył i tętnic. Ponieważ element ognia wyczerpuje element wody, może mieć to wpływ na nerki i pęcherz moczowy.

Mogą wystąpić stany zapalne, takie jak zapalenie pęcherza i zakażenia nerek, kamienie nerkowe.

Utrzymywać organizm dobrze nawodniony

Ze względu na wysokie temperatury wiele osób będzie cierpieć z przegrzania, udaru cieplnego, oparzeń. Wszelkie choroby z gorączką są też bardziej prawdopodobne.

Jest niezwykle ważne, aby w tym roku utrzymywać organizm dobrze nawodniony.

Nadchodzący rok będzie miał też wpływ na nasze mózgi. Wzrośnie ilość osób, u których zdiagnozuje się chorobę Alzheimera i otępienie. Siła ognia będzie mieć wpływ na system nerwowy, więc należy się spodziewać wzrostu nerwobóli i epidemii wirusa opryszczki, a także wzrost manii i błędów neurologicznych.

Rok czerwonej małpy, Chiński horoskop

Wzrost bezsenności, histerii, nadpobudliwość i manii

Najbardziej powszechnym problemem z intensywnością energii ognia jest wzrost bezsenności, histerii, manii i nadpobudliwości.

Jest to rok, w którym odpoczynek musi być świadomie dodany do harmonogramu każdego człowieka, inaczej może to stać się niebezpieczne dla naszego zdrowia, bo system nerwowy będzie wystawiany na próbę.

Żywność jako element ziemi pomoże uziemić ciało, więc dieta stanie się kolejnym sposobem poprawy zdrowia i bezpieczeństwa, a żywność powinna być traktowane jako lek.

Silniejszy duch dzięki wzrostowi energetycznemu

Dobrą wiadomością jest to, że wiele osób będzie mieć silniejszego ducha dzięki wzrostowi energetycznemu. Ludzie będą czuć się młodziej, żywiej i energiczniej. Będą pojawiać się fale optymizmu i radości, często bez wyraźnego powodu.

Ludzie będą chcieli mówić więcej i będą czuć się bardziej zabawnie. Również będą chcieli śmiać się więcej i łatwo będzie ich rozbawić. Będzie większa chęć do robienia kawałów, robienia imprez, a ludzie po prostu będą czuć się bardziej psotliwie i społecznie.

Ludzie będą czuć się bardziej rozproszeni i chaotyczni, zwiększając niepokój i frustrację

Ale ludzie też będą czuć się bardziej rozproszeni i chaotyczni, co doprowadzi do zwiększenia niepokoju i frustracji. Ludzie będą mieli nagłe nastroje, czasem nawet gwałtowne i gniewne, może przez to być więcej krzyków i płaczu, ale to nie potrwa zbyt długo dla większości ludzi. Będzie mniej przemocy, więcej smutku, ale także o wiele łatwiej się będziemy śmiać w tym roku. Ludzie będą czuć się niecierpliwie, porywczo i będą mieć nagłe sympatie i antypatie, które będą się zmieniać.

Rok ognistej małpy, horoskop na 2016

Wzmocnienie kreatywności

Kreatywność będzie wzmocniona, a ludzie będą chcieli wyjść z nią na zewnątrz. Jest to dobry rok dla eksperymentowania ze swoim osobistym stylem i zaleca się, aby spróbować czegoś nowego: fryzurę, ubrania lub nauczyć się nowego języka, zacząć malować lub jeszcze innej twórczej sztuki. Ekscentryczność nie tylko będzie po prostu tolerowana, ale będzie bardzo mile widziane w roku małpy.

Metal jest kuty i wzmacniany przez ognień i ludzie z elementu metalu będą testowani. Będzie wiele podrażnień i potencjalnych wyzwań. Wymagana będzie wytrzymałość i dobre poczucie humoru, aby zobaczyć i wytrzymać te wszystkie sprzeczne napięcia. Kiedy ten rok się skończy, ludzie z elementu metalu wyłonią się wypolerowani, silniejsi i gotowi stawiać czoła życiu z o wiele większą osobistą mocą.

Szczerość będzie oczekiwana i pożądana, bo prawda sprawia, że serce jest szczęśliwe, gdyż elementem ognia rządzi serce. A jednak w tym rok u wielu zabraknie skrupułów. Uważajmy na arogancję, ponieważ ta nie będzie mile widziana.

Szybkie myślenie i spryt zostaną nagrodzone, a umiejętność rozwiązywania problemów będzie wzmocniona przez energię roku.

Ale to nie jest dobry rok dla tworzenia planów długoterminowych.

Rok małpy pomoże wiele osobom w końcu czuć się szczęśliwszymi

Rok małpy pomoże wiele osobom w końcu czuć się szczęśliwszymi, niż czuli się w poprzednich okresach i dzięki temu będą mogli się więcej bawić. Chociaż tymczasowe, te uczucia będą często pojawiać się przez cały rok.

Ten rok będzie toczyć bardzo szybko, więc szybko przygotujmy się do nowego tempa.

Poczucie humoru i elastyczność będą niezbędne, a wszechstronność będą wielkimi atutami, aby gładko nawigować w tym chaotycznym, zmiennym i ostatecznie całkiem zabawnym roku małpy.

Wkrótce artykuł dla poszczególnych znaków horoskopu chińskiego

Ognista małpa, horoskop chiński na 2016

HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK 2016. ROK CZERWONEJ MAŁPY. CZ.1

HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK 2016. ROK OGNISTEJ MAŁPY. CZ.2

HOROSKOP CHIŃSKI DLA POSZCZEGÓLNYCH ZNAKÓW NA ROK 2016

Szczegóły znaków:

Szczegóły dla znaku Szczura

Szczegóły dla znaku Byka

Szczegóły dla znaku Tygrysa

Szczegóły dla znaku Królika

Szczegóły dla znaku Smoka

Szczegóły dla znaku Węża

Szczegóły dla znaku Konia

Szczegóły dla znaku Owcy

Szczegóły dla znaku Małpy

Szczegóły dla znaku Koguta

Szczegóły dla znaku Psa

Szczegóły dla znaku Świni

Wszystkie informacje zawarte w niniejszym horoskopie opierają się na starożytnych zasadach chińskiej teorii pięciu elementów i zrozumienia symboliki zwierząt w chińskiej astrologii. Jest on przeznaczony do celów rozrywkowych. Nie ma pewności ani gwarancji wyników z wykorzystaniem tych informacji, a poszczególni użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich własne interpretacje lub stosowanie.

 

2 komentarze do “HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK 2016. ROK OGNISTEJ MAŁPY. CZ.2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *