ezoterykahoroskop

Horoskop chiński na rok 2016. Rok Czerwonej Małpy. Cz.1

Horoskop chiński na rok 2016. Rok Czerwonej Małpy -

8 lutego 2016 rozpocznie się rok Czerwonej Małpy.

Małpy są uważane za najbardziej zręczne z wszystkich chińskich dwunastu znaków zwierzęcych, a to oznacza, że ten rok może być ekscytujący i bardzo ciekawy.

Ale pamiętajmy, że przysłowie „Obyś żył w ciekawych czasach” jest faktycznie przekleństwem!

Jangowy Ogień górujący nad Metalem. Ogień topi i osłabia metal

Elementem tego roku jest jangowy ogień górujący nad metalem, który topi i osłabia metal. Ten jangowy ogień nie jest niebezpieczny, ponieważ małpa jest silnym elementem metalu. Jednak, gdy istnieje konflikt tego typu, będą pojawiać się przeciwstawne energie i można oczekiwać, że rządy i ludzie będą stawać po różnych stronach.

Walki polityczne i konflikty słowne. Machanie szabelką

Istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że będzie to wojna między ludźmi głównie na słowa, pomiędzy politykami pracującymi dla swoich partii, a na arenie międzynarodowej pomiędzy krajami. Będzie więcej gróźb niż działań. Walki polityczne, a szczególnie konflikty postrzega się jako element ognia, będą się toczyły głównie w słowach i mówieniu.

Niektórzy światowi przywódcy będą działać jeszcze bardziej prowokacyjnie niż zwykle, ale ich pozerstwo i machanie szabelką będzie bardziej zabawne niż niebezpieczne. Ludzie, zwłaszcza ci już sławni, powinni być ostrożni w tym, jak się zachowują, by nie wyglądać śmiesznie w tym roku, a sława nie stała się tą złą, niszcząc ich reputację na długo.

Oczekuje się, że pojawi się chwilowa niestabilność w wielu rządach i wśród przywódców, którzy wcześniej wyglądali na odpornych na krytykę; teraz będą krytykowani. To małpa sprawia, że wcześniej co stabilne nagle staje się niestabilne na krótki czas. Dlatego międzynarodowe konflikty są prawdopodobne, ale dobrą wiadomością jest to, że spory mogą być rozstrzygane w prosty sposób, a większość konfliktów będzie krótkotrwała.

rok ognistej małpy

Kosztowny rok. Shopping

Bilans tych dwóch elementów – Ogień nad Metalem – oznacza także, że to może być kosztowny rok, jako że pieniądze są metalowe i Ogień topi je. Ludzie spędzają więcej czasu niż zwykle podróżując, wybierając modne i specjalne przedmioty, takie jak np. ekskluzywne ubrania. Giełdy mogą się gwałtownie zmieniać, ale ogólnie na całym świecie oczekuje się wzrostu gospodarczego do końca roku.

Spodziewaj się niespodziewanego i nie spoczywaj na laurach

Metal jest elementem stałym, dopóki stanie się płynny i to oznacza, że rzeczy w tym roku będą się zmieniać szybko i wszystko może się zdarzyć. Adaptacyjność i wszechstronność to cechy, które będą wielką wartością w tym roku. Spodziewaj się niespodziewanego i nie spoczywaj na laurach.

Będzie więcej sztuczek, oszustw i oportunizmu niż zwykle. Uważaj na oszustów i przekupniów, ponieważ będzie łatwiej się stać ofiarą oszustw, być nabranym czy wykorzystanym.

Ludzie staną się dowcipniejsi

Będzie wzmocniona komunikacja i motywacja – szczególnie jeśli będzie zawierać elementy zabawy. Ludzie staną się dowcipniejsi i bycie poważnym nie będzie tak korzystne, jak to zwykle bywało. Komicy staną się bardziej popularni i stand upy będą się ożywiać. Ludzie będą śmieszniejsi przez przypadek a humor będzie bardziej doceniany. Wiele wynalazków, szczególnie tych, które są nowe i odmienne, może się przyjąć i osiągnąć nieplanowany sukces. Istnieje wielki potencjał szczęścia w tym roku, ale jest ono zupełnie przypadkowe i np. waluty będą się wahać.

Kreatywność i wyobraźnia będzie podziwiana i nagradzana

Jest to dobry rok do brania małego ryzyka i odejścia od konformizmu, zwłaszcza w myśleniu i ubiorze. Ostatecznie, postęp będzie, choć będzie to widoczne dopiero pod koniec w roku, kiedy będzie widać jak sprawy rzeczywiście stoją. Ogień Jang symbolizuje Słońce i będzie świecić jasno i gorąco w tym roku w wielu miejscach.

Pogoda będzie się szybko zmieniać

Małpa lubi zmiany, miejsca które zazwyczaj są mokre, będą suche, a te które są zwykle suche, będą mokre. Zjawisko El Nino, które obecnie osiąga szczytowy poziom, zmieni się w La Nina. Pogoda będzie bardzo trudna do przewidzenia. Opady deszczu, susze i fale upałów będą obejmować całe kraje i regiony.

Elementem Metalu jest również powietrze, które skraplając się, tworzy deszcz lub topiąc się, tworzy wodę. Tam gdzie śnieg i lód mogą się topić, będzie spływać dużo wody, powodując błyskawiczne powodzie. Niektóre obszary staną się zbyt gorące i infrastruktura sieci elektrycznych będzie poważnie nadwyrężona.

Rok czerwonej małpy, Chiński horoskop

Burze, powodzie, pożary, susze i huragany

Z powodu pożarów i ogrzanego powietrza będzie to ciężki rok dla ptaków i innych stworzeń latających w powietrzu jak np. nietoperze i owady. Z powodu ogrzania oceanów i jezior, będzie to też ciężki czas dla stworzeń wodnych. Katastrofy naturalne będą się pojawiać nagle i bez większego ostrzeżenia.

Oczekiwać należy więcej dramatycznych burz z błyskawicami, jakie wywołają pożary w wielu miejscach, które będą się łatwo rozprzestrzeniać i będą trudne do powstrzymania. Dobrą wiadomością jest to, że Element Ziemi będzie karmiony, więc nie będzie tak wiele trzęsień ziemi. Jednak wybuchy wulkanów i topnienie śniegów są prawdopodobne. Będzie więcej rozbłysków słonecznych, więc spodziewać się trzeba zakłóceń w sieci energetycznej.

Nie jest to dobry rok dla branży lotniczej i prawdopodobnie będzie więcej wypadków i problemów mechanicznych. Wszystkie maszyny z udziałem metalu i energii elektrycznej, silniki i akumulatory mogą mieć problemy.

Sprzedaż wzrośnie, ale nie wszędzie

W biznesie branża High Tech będzie prawdopodobnie cierpieć jakieś komplikacje, ponieważ uważa się ją za część elementu metalowego. Firmy technologiczne będą musiały się zmierzyć ze słabą reakcją konsumentów, a nowe produkty będą popularne przez krótszy okres niż się tego będzie spodziewać.

Rok ognistej małpy, horoskop na 2016

Kupowanie impulsywne

Nowe produkty wszelkiego rodzaju zostaną łatwo odrzucone. Produkty nietypowe i dziwaczne będą tymczasowym szaleństwem. Ludzie będą kupować impulsywnie i będą szczególnie zainteresowani nowymi wynalazkami naukowymi i twórczymi rozwiązaniami. Rękodzieło i rzemiosło będą bardziej doceniane. To jest świetny rok dla marketingu i reklamy. Pełne humoru, sympatyczne reklamy będą cenione. Sprzedaż wzrośnie jako że ludzie będą w nastroju do zakupów, więc oczekuje się, że sektor detaliczny będzie miał się dobrze.

Trudny rok, aby zaoszczędzić pieniądze

Wydatki osobiste będą wzrastać gwałtownie, więc będzie to trudny rok, aby zaoszczędzić pieniądze. Może to mieć wpływ na banki. Start-upy będą miały więcej możliwości niż zwykle, a o przedsiębiorcach będzie głośno. Będzie łatwiej o zatrudnienie, tymczasową pracę i miejsca pracy z umową.

Więcej zabawy, nauki i sztuki

Ognista Małpa uwielbia się uczyć, więc jest to szczególnie dobry rok dla edukacji, sztuki i kultury.

Będzie naciskać, aby w nauce było więcej zabawy. Pojawią się kampanie, aby w sztuka, rzemiosło, wychowanie fizyczne, muzyka i zabawa były większą częścią programu nauczania w szkołach.

Uczniowie będą mieli żywsze umysły i ciekawość powinna być nagradzana.

Przemysł rozrywkowy rozkwitnie

Przemysł rozrywkowy będzie bardzo wzrastał. Ludzie będą chcieli zobaczyć więcej filmów, telewizji, komedii, w tym komedii romantycznych i parodii. Widzowie doceniają dobrą zabawę. Ludzie będą słuchać więcej muzyki, zwłaszcza muzyki z mocnym beatem, a taniec i wszelkie jego odmiany staną się bardziej popularne, ponieważ są one silną częścią Ognistej Energii roku.

Kolorowe, modne i zabawne ubrania

Przemysł odzieżowy również będzie miał świetny rok, a ludzie będą chcieli nosić bardzo kolorowe, modne i zabawne ubrania. Dział mody – suknie, spodenki, koszulki, stroje kąpielowe, bielizna, piżamy, a nawet okulary – odnotują dużą sprzedaż. To jest rok kolorowych wzorów, mieszania i dopasowywania stylów. Futra, cekiny, hafty, figlarny glamour, glitz i dziwaczne sposoby ubierania będą na topie, ale tylko na moment, bo wszystkie trendy będą szybko zastępowane przez inne.

ekstrawaganckie ubrania w roku ognistej małpy, horoskopu chińskiego

Świetny rok dla restauracji

To jest świetny rok dla restauracji, bo jedzenie jest częścią elementu ognia. Przystawki, ciekawe naczynia, egzotyczne potrawy będą się częściej pojawiać i staną się popularne. Paluszki i przekąski, szczególnie gorąca i pikantna żywność również stanie się bardziej popularna.

Ludzie będą pić więcej alkoholu

Ludzie będą pić więcej alkoholu, a w szczególności będą się cieszyć koktajlami, drinkami i napojami musującymi wszelkiego rodzaju – zwłaszcza szampanem, winem i kawą, które są kwintesencją napoi ognistych.

Więcej podróży, gier, hazardu i imprez

Ludzie będą chcieli więcej podróżować, zwłaszcza do miejsc zabawy i będą podejmować więcej krótkich wycieczek i wyjazdów. Wszyscy jako główny cel, będą chcieli się dobrze bawić. Tak więc jest to także dobry rok dla branży gier: gry wideo, gry hazardowe i zakłady. Ludzie będą chcieli mieć więcej imprez i wszyscy organizatorzy takich przedsięwzięć będą mieli dobry czas.

Druga część chińskiego horoskopu roku 2016 Ognistej Małpy

śmieszna małpa -

HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK 2016. ROK CZERWONEJ MAŁPY. CZ.1

HOROSKOP CHIŃSKI NA ROK 2016. ROK OGNISTEJ MAŁPY. CZ.2

HOROSKOP CHIŃSKI DLA POSZCZEGÓLNYCH ZNAKÓW NA ROK 2016

Szczegóły znaków:

Szczegóły dla znaku Szczura

Szczegóły dla znaku Byka

Szczegóły dla znaku Tygrysa

Szczegóły dla znaku Królika

Szczegóły dla znaku Smoka

Szczegóły dla znaku Węża

Szczegóły dla znaku Konia

Szczegóły dla znaku Owcy

Szczegóły dla znaku Małpy

Szczegóły dla znaku Koguta

Szczegóły dla znaku Psa

Szczegóły dla znaku Świni

Wszystkie informacje zawarte w niniejszym horoskopie opierają się na starożytnych zasadach chińskiej teorii pięciu elementów i zrozumienia symboliki zwierząt w chińskiej astrologii. Jest on przeznaczony do celów rozrywkowych. Nie ma pewności ani gwarancji wyników z wykorzystaniem tych informacji, a poszczególni użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich własne interpretacje lub stosowanie.

10 komentarzy do “Horoskop chiński na rok 2016. Rok Czerwonej Małpy. Cz.1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *