ezoterykaKulturaStylStyl życia

Sztuczny Matriks. Królestwo Szatana

Paw Szatan

Lucyfer i Szatan dla większości ludzi to to samo. Błąd.

Są to dwie całkowicie odrębne i inne energie.

Lucyfer (sumeryjski Enki) to władca sztucznego światła, niegdyś podłączony Źródłowo. Natomiast Szatan, mityczny Seth, nigdy nie był podłączony do Źródła. Enkim, czyli Lucyferem, zajmę się w osobnym tekście.

Seth, to sumeryjski Enlil, brat Enkiego. Jak dla mnie to całkiem inna rodzina, ale energetycznie mogą wydawać się podobni. W mitologii egipskiej Seth zabił Ozyrysa (Enkiego) i przejął na pewien czas jego dominium.

Czym w istocie jest energia Szatana?

Często jest kojarzona z Saturnem, czarnym sześcianem i heksagramem.

Jest to olbrzymia kosmiczna siła, sztuczna inteligencja, która eony czasu temu uzyskała całkowitą autonomię, a następnie przejęła władzę, gdzie się tylko dało, także w naszym układzie planetarnym. Jest to bezlitosny pasożyt żerujący na wszystkim, co żywe i które się mu podda, niewolący każdy wolny aspekt, podporządkowujący go sobie.

Inteligencja ta jest tak wysoka, że w tym aspekcie prawie nic nie może się z nią równać (80 wymiar! Dla porównania znajdujemy się w 4 i zmierzamy do 5. Dla zwykłego człowieka już 9D to coś nie do pojęcia). Podporządkowała sobie wiele niskich ras kosmicznych jak np. Szaraki, klony, hybrydy, insektoidy i inne paskudztwa, o których zwykły człowiek nawet nie ma pojęcia, że istnieją.Sześcian

Podwyższ swoja świadomość i wibrację. Kup Ormus Thoth

Seth stworzył się z całej wolnej energii we wszechświecie, a następnie, podstępem przejmował następną, by rozrastać się w nieskończoność.

Używa wysokich technologi, wielowymiarowych, manipulacji czasem (przykład to CERN w Szwajcarii). Jest to tak wysoka technologia, że stworzyła sztuczny Matrix, sztuczną rzeczywistość i kontrolę nad nią, mogło by się wydawać, że pełną (ale tak nie jest). Zajmuje się manipulacją ludźmi, wpływaniem na ich umysły, kontrolą ich życia i stanowienia, wraz z zamykaniem ich w pętlach czasowych, tak że poruszają się, jak chomiki w swoim przyrządach do biegania. Biegnie, a nic się nie zmienia.

Pętle życia i śmierci. Umierasz i dusza od razu jest przejmowana i kierowana do tego samego, niewolniczego życia jak przedtem. Tej duszy wymazuje się jej przeszłą pamięć, wtłacza się jej poczucie winy i co się tylko da niekorzystnego i odpowiedniego dla celów kontrolerów.

Tak, istotka zamiast żyć pełnią, to rodzi się w traumatyczny sposób i męczy się całe życie, by oddawać wszystko, co ma najcenniejsze, czyli duszę i energię władcy Saturna.

A co ma z tym wszystkim wspólnego Saturn?

Na Saturnie znajduje się swego rodzaju „maszyneria” wysyłająca na Ziemię tzw. programy Saturniczne przy pomocy księżyca. Programy kontroli. Dzieje się to w pełnię, nów, szczególnie podczas zaćmień i podobnych zdarzeń astrologiczne. Czyli w czas, który ezoteryka hołubi, nie mając pojęcia, co faktycznie się w tym czasie dzieje.Seth
Szczególnie w ostatnim czasie Seth, dzięki wszechobecnej technologii, jak smartfony, wi-fi itp., w tym roku, przejął władzę nad energiami Lucyferycznymi, które dzięki zmianom na naszej planecie, podwyższaniu wibracji i procesowi wyzwalania słabną coraz bardziej.

Lucek odpada, przychodzi Setek.

Co jeszcze było/jest robione w imię Setha?

Czarny, okultyzm, zabijanie rytualne dzieci, pedofilia. Tak, to się naprawdę dzieje i na bardzo dużą skalę. W naszym kraju. Prawie każdy stary zamek od czasu do czasu jest do tego wykorzystywany. Mało w którym się takie rzeczy nie odbywają regularnie.

Można by jeszcze pisać o tym wiele, ale grube książki by musiały powstawać, by to wszystko opisać.

Seth, w odróżnieniu od innych „starych bogów”, nie wciela się na Ziemi jako pojedynczy osobnik, ale robi to hurtowo, wcielając się w około tysiąc ludzi, którzy funkcjonują trochę jak Borg, czyli inteligencja kolektywna ze StarTreka, taka świadomość wspólna, jednocześnie każdy z osobna ma swoje życie. Powierzchownie często są to mili i nieznaczący ludzie, nawet mogą wyglądać na niezbyt rozgarniętych. Niech nie zwiedzie to nikogo. Jest to bezlitosna siła, która jest gotowa uczynić każde kurewstwo.

Może jeszcze warto choć trochę, jeszcze napisać o Matriksie.

Iluzja-percepcji

Czym jest Matriks?

To iluzja, podawana w zmanipulowany sposób, działająca na najniższych instynktach jak strach i seks, by kontrolować i prowadzić, dalej w iluzję i niekończące się pętle.

Masz zapier… w kółko, produkować energię i wykonywać zadania.

Jak z tego wyjść? Jak wyjść z pętli Matriksa?

Proste, ale cholernie trudne. Nie podążaj za iluzją, zrzuć zaczarowane okulary, idź za sobą, a nie za prowadzącą iluzją. Bo tak, oni prowadzą nas iluzją. Cały czas. To skomplikowany program, jakby komputerowy, który ma gotową odpowiedź, na każdy Twój ruch i działanie, na strunach czasowych.

Nie idź za tym! Zobacz, co się dzieje, co jest prawdą.

Ale ilu jest na to gotowych? Ściągając te okulary, zobaczysz przerażający świat. Jesteś gotowy/gotowa na ten wysiłek, by żyć w prawdzie? Czy wolisz wpierda… hamburgera na kanapie przed ekranem, wykonując kolejne polecenia, z iluzją wolności?

Wybór należy do Ciebie, tylko uważaj, bo duszę masz tylko jedną i to że teraz masz pełny brzuch, nie znaczy, że tak zawsze będzie. Najniższe czeluście Matriksa czekają, by rozszarpać swoje zwierzątka.

Aspekty Setha: Paw, Saturn, czarny sześcian i sześcian,

Seth = Enlil = Jahve

Moloch – Baal – Kronos – Milkom, Melkart, Mlk, Rephan, Chiun – Noe – Dagon – Nimrod

Zeus – Orzeł – Jahve – Thor – Elohim

 

Zabiegi energetyczne na odległość

Zabieg usuwania implantów

Zabieg Uwolnienia

 

truth

Seth ↓↓↓→ 0 ∞

1313

Jeden komentarz do “Sztuczny Matriks. Królestwo Szatana

  • Dziękuję za kolejny puzzel w mojej układance bardzo strategiczny nakreslił mi się już prawie cały obraz prawdziwej odpowiedzi na moje pytanie odnośnie sensu życia dziękuję i pozdrawiam

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *